ÜRÜNLER

Hurda Sarı Pirinç Hurda Sarı Pirinç Sarı pirinç; bakır ve çinko karışımından elde edilen oldukça dayanıklı bir alaşımdır. Sarı pirinç genellikle levha, çubuk, boru ya da tel olarak imal edilmektedir.
Hurda Bakır Hurda Bakır Bakır dünyanın hemen hemen her yerinde bulunan; gümüşten sonra elektriği en iyi ileten, dövülebilir ve çekilebilir olması sebebiyle rahatlıkla şekil verilebilen, oldukça dayanıklı bir malzemedir.
Hurda Çinko Hurda Çinko Yıllık kullanım bakımından demir, bakır ve alüminyumdan sonra gelen çinko sanayide oldukça geniş kullanım alanına sahip bir malzemedir.
Alüminyum Alüminyum Alüminyum gümüş rengi sünek bir metaldir. Yumuşak ve esnek yapılı bir metal olan alüminyum kolayca dövülebilir, işlenebilir ve şekillendirilebilir.
Hurda Krom Hurda Krom Sert ve kırılgan bir maden olan krom, havadan ve nemden etkilenmez yani paslanmaz bir metaldir.
Hurda Kablo Hurda Kablo Elektronik aletlerin parçalarından olan kabloların iç kısmı alüminyum, bakır gibi iletken metallerden, dış kısmı ise plastikten oluşmaktadır.
Hurda Sevkiyat Hurda Sevkiyat İstediğiniz zaman, alanında uzman ve tecrübeli ekibimizle, gerekli analizleri gerçekleştirerek araçlarımıza yüklüyor ve istediğiniz yere eksiksiz olarak sevkiyatını sağlıyoruz,
Hurda Nikel Hurda Nikel Nikel, tüm dünyada dayanıklı ev aletleri, otomobil, uçak imalatı gibi sağlamlığın ön plana çıktığı durumlarda yaygın olarak kullanılmaktadır.
Hurda Zamak - Antiminyum Hurda Zamak - Antiminyum
Hurda Sarı Hurda Sarı Dayanıklı, uzun ömürlü, korozyona uğramayan ve iletken yapıda olması sebebiyle pek çok sektörde kendisine kullanım alanı bulanmasıdır.
Kurşun Kurşun Kurşun çıkarılması oldukça külfetli ve maliyeti yüksek bir madendir. Bununla birlikte dayanıklı, sağlam ve paslanmaz bir malzeme olması sebebiyle sanayide oldukça yoğun kullanılmaktadır.
Güncel hurda fiyatlarımızı takip etmek istiyorsanız Dallı Metal müşterisi olmanız yeterli. Hurdacı fiyat listesine ulaşmak için tıklayınız. Hurda bakır ve metal piyasasının en güncel, en geçerli ve piyasa fiyatlarını belirleyici hurda fiyat listemize ulaşabilirsiniz.