KURUMSAL


Hakkımızda


DALLI METAL GERİ DÖNÜŞÜM SANAYİ TİCARET LTD. ŞTİ. 1985 yılında temelleri Elazığ'da atılmış olup 1987'den beri  Istanbul'da hurda bakır, hurda sarı (hurda pirinç), hurda çinko, hurda bronz, hurda kurşun, hurda kalay, hurda nikel, hurda alüminyum, hurda demir alım satımını yapmak ve çevre için zararlı atıkların sanayi sektöründe ham madde olarak kullanılmak üzere geri dönüştürülmesine katkı sağlamak amacıyla girişimci bir yaklaşımla kurulmuştur. Günümüzde ise ürün yelpazesini hurda alüminyum, hurda demir, hurda bakır başta olmak üzere tüm metal hurdalarını içine alacak şekilde genişletmiş ve kaliteli hizmet anlayışıyla, İstanbul geri dönüşüm sektöründe öncü kurumlardan biri olmanın yanı sıra tüm Türkiye’de metal imalatı yapan pek çok kurumun çözüm ortağı olmuştur. Dallı Metal Geri Döüşüm Sanayi Ticaret Ltd. Şti. geri dönüşüm sektöründe elde ettiği başarının yanı sıra farklı sektörlere de yönelmeyi tercih ederek yatırım amaçlı gayrimenkul sektöründe de yerini almıştır.

Dallı Metal Geri Dönüşüm olarak otuz yılı aşkın süredir faaliyet gösterdiğimiz geri dönüşüm sektöründe, alanında uzman ve tecrübeli ekip arkadaşlarımızla her geçen gün başarıyla büyümeye ve gelişmeye devam etmekteyiz. Bu başarımızın en büyük sırrının ise müşteri memnuniyetine ve güvenine verdiğimiz önem olduğunu düşünüyoruz. Dallı Metal Geri Dönüşüm olarak tüm siparişlerimizi, söz verdiğimiz tarihte, eksiksiz olarak teslim etmeye, kaliteden ve dürüstlükten ödün vermemeye daima özen gösteriyoruz. Ayrıca her zaman çözüm odaklı bir yaklaşımı benimsiyor, müşterilerimizin gereksinimlerini karşılamak için ihtiyaca özel çözümler sunuyoruz.

Dallı Metal Geri Dönüşüm olarak tüm başarılarımızın arkasındaki en önemli değerimizin insan kaynağımız olduğunun bilincindeyiz, bu yüzden İş Sağlığı ve İş Güvenliği ilkelerine de büyük hassasiyet gösteriyoruz.

 

Değerlerimiz


Dallı Metal Geri Dönüşüm olarak başarma ve ilerleme gücümüzü değerlerimizden alırız. Değerlerimiz bizim varoluşumuzun temelidir.
  • Tüm işlerimizde müşteri odaklı düşünürüz. Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi en önemli önceliklerimiz arasındadır.
  • Hizmetlerimizin aksamaması ve müşterilerimizin mağdur olmaması için her zaman yeterli stok bulundururuz.
  • Siparişlerimizi daima eksiksiz ve zamanında teslim etmeye özen gösteririz.
  • İtibarın paradan daha değerli olduğuna inanırız. Bu sebeple verdiğimiz sözü yerine getirmek en büyük hassasiyetlerimizden biridir.
  • Teknolojiyi yakından takip eder, yenilikçi bir yaklaşımla işlerimize uyarlar, hep daha iyisini yapma azmiyle çalışırız.
  • Her zaman ülkemize, toplumumuza, insanlığa ve sürdürülebilir bir dünya için doğaya fayda sağlayabilmek konusunda azami çaba sarf ederiz.
 

Kalite Anlayışımız


Dallı Metal Geri Dönüşüm olarak müşteri memnuniyeti bizim için çok önemlidir. Bu sebeple müşterilerimize daima en iyi hizmeti vermek ve en kaliteli ürünleri sunmak için çalışırız. Ürünlerimizin hurdacıdan satın alınmasından müşteriye ulaştırılmasına kadar geçen süreçte bir dizi denetim aşaması bulunmaktadır. Ürünlerimiz satın alma uzmanlarımız tarafından analiz edilerek hurdacılardan alınır, merkezimizde kontrol edilerek depolanır ve nihayet müşterilerimize ulaştırılacağında alanında uzman ve tecrübeli ekip arkadaşlarımız tarafından yeniden denetimli olarak yüklemesi yapılır.

Dallı Metal Geri Dönüşüm olarak, satışını yaptığımız tüm hurda metal ürünleri ile ilgili üretim esnasında doğabilecek tüm problemlerle ilgili sorumluluğu da üstlenmekteyiz.
Güncel hurda fiyatlarımızı takip etmek istiyorsanız Dallı Metal müşterisi olmanız yeterli. Hurdacı fiyat listesine ulaşmak için tıklayınız. Hurda bakır ve metal piyasasının en güncel, en geçerli ve piyasa fiyatlarını belirleyici hurda fiyat listemize ulaşabilirsiniz.