HİZMETLERİMİZ

Teknolojinin çok büyük gelişme kaydettiği çağımızda üretim de tüketim de çok hızlı gerçekleşmektedir. Tabii bu durum da çok önemli miktarlarda ham madde ihtiyacı doğurmaktadır. Mesela demir, bakır, alüminyum, kurşun, çinko, krom gibi madenlere sanayi sektöründe daima ihtiyaç duyulmaktadır. Ancak bu tür madenler doğada sınırlı miktarda bulunmaktadır, bu sebeple kontrollü kullanılmadıkları takdirde zaman içerisinde tükeneceklerdir. Ayrıca madenlerin çıkartılmaları da zor ve maliyetlidir. Diğer yandan çevrenin korunması, insan ve hayvan sağlığının tehlikeye girmemesi ve sürdürülebilir bir dünya için atık yönetiminin doğru yapılması, atıkların ayrıştırılması ve yeniden değerlendirilebilecek malzemelerin geri dönüşüme kazandırılması gerekmektedir.

Biz de Dallı Metal Geri Dönüşüm Sanayi Ticaret Ltd. Şti. olarak, hurda sarı, hurda bakır, hurda çinko, hurda alüminyum, hurda demir gibi metal atıklarının hurdacılardan analiz edilerek alınması, hurda özelliğine ve türüne göre ayrıştırılması, geçici olarak depolanması ve hurdacılardan alınan hurda metalleri yeniden dönüştürerek imalata kazandıran kurumlara ulaştırılması konusunda hizmet vermekteyiz. 

Dallı Metal olarak alanında uzman ve tecrübeli ekibimizle her türlü metal hurdası ihtiyacınız hurdacılar ile bir köprü kurarak en uygun ürünü almanız için hizmetinizdeyiz.
Güncel hurda fiyatlarımızı takip etmek istiyorsanız Dallı Metal müşterisi olmanız yeterli. Hurdacı fiyat listesine ulaşmak için tıklayınız. Hurda bakır ve metal piyasasının en güncel, en geçerli ve piyasa fiyatlarını belirleyici hurda fiyat listemize ulaşabilirsiniz.