Hurda Alüminyum

Alüminyum sanayinin her alanında oldukça yaygın kullanılan bir malzeme olduğu için hurda alüminyum da pek çok farklı alandaki atıklardan çıkmaktadır ve hurdacılık sektöründe en çok alım satımı yapılan malzemelerden biridir.

Üretim artığı alüminyumlar, alüminyum içecek kutularının artıkları, offset matbaa hurdaları, araç jantlarının hurdaları, alüminyum makine hurdaları ve alüminyum mutfak eşyalarının hurdaları hurda alüminyum elde edilen yerlerden bazılarıdır. Hurda alüminyum profil doğrama atölyelerinde, tabela imalatında, mutfak gereçlerinin üretiminde kısacası alüminyum imalatı yapan pek çok atölye ve fabrikada geri dönüştürülerek kullanılmaktadır.

Dallı Metal olarak hizmet kalitemizden taviz vermeyerek hurda alüminyumları hurdacıdan alıyor, stokluyor ve hurda alüminyum işleyerek geri dönüşüme katkı sağlayan imalatçı müşterilerimize ulaştırıyoruz.

Güncel hurda fiyatlarımızı takip etmek istiyorsanız Dallı Metal müşterisi olmanız yeterli. Hurdacı fiyat listesine ulaşmak için tıklayınız. Hurda bakır ve metal piyasasının en güncel, en geçerli ve piyasa fiyatlarını belirleyici hurda fiyat listemize ulaşabilirsiniz.